Jak uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych?

Wpis do Bazy Usług Rozwojowych – co warto wiedzieć?

Baza Usług Rozwojowych w skrócie BUR to internetowa platforma działająca pod adresem uslugirozwojowe.gov.pl, łącząca dostawców usług rozwojowych (szkoleń, doradztwa, studiów podyplomowych) z osobami i firmami zainteresowanymi podnoszeniem swoich kwalifikacji i kompetencji. BUR jest prowadzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i oferuje możliwość uzyskania dofinansowania ze środków europejskich na usługi dostawców.

Proces weryfikacji wpisu do BUR – ile to trwa i jak przejść pomyślnie?

Aby uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych należy zarejestrować się. Jednakże aby móc świadczyć
usługi rozwojowe z możliwością dofinansowania należy dodatkowo pozytywnie przejść proces weryfikacji. Weryfikacja wniosku o wpis trwa do 60 dni.
Przed złożeniem wniosku warto zapoznać się z zasadami i standardami jakie są wymagane do
świadczenia usług w ramach BUR.

Najważniejsze dokumenty wymagane do świadczenia usług w BUR

Najważniejszymi dokumentami jest Regulamin BUR wraz z załącznikami. Równie ważnymi dokumentami są listy certyfikatów i akredytacji oraz uprawnień „z mocy prawa”. Warto zapoznać się z nimi aby wiedzieć czy spełniamy wymagania, a jeśli nie to co należy zrobić aby te wymagania spełnić. Jednym z bardziej uniwersalnych sposobów spełnienia wymagań jest posiadanie certyfikatu systemu zarządzania jakością wg ISO9001:2015. Zakres tego certyfikatu musi obejmować usługi rozwojowe. Opracowanie i wdrożenie standardu w firmie można wykonać we własnym zakresie lub skorzystać z usług doradcy, który pomoże sprawnie przejść przez proces certyfikacji.

Szkolenia z wymagań ISO9001:2015
i wdrażanie SZJ zgodnego z ISO9001:2015

Zapraszamy na nasze szkolenia z wymagań ISO 9001:2015 dzięki którym można poznać wymagania i ich praktyczne zastosowanie. Zajmujemy się również kompleksowym wdrażaniem SZJ
zgodnych z ISO 9001:2015
dzięki czemu do minimum możemy skrócić czas i zaangażowanie pracowników w proces wdrożenia i certyfikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *