Logo RnD.Aero

Audyty

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując audyty dla Twojej firmy. Dzięki nim poznasz słabe i mocne strony swojej firmy, wdrożenie zaleceń pomoże  w zwiększeniu efektywności pracy. Oferowane przez nas audyty są często szyte na miarę , bo każda firma jest inna.

Audyty

Oferujemy audyty w zakresie:

  • Spełnienia wymagań normy ISO 9001:2015
  • Spełnienia wymagań normy ISO 27001:2022
  • Spełnienia wymagań norm lotniczych AS9100/9110/9120
  • Zgodności z przepisami EASA Part 21 dla Organizacji Projektujących
  • Zgodności z przepisami EASA Part 21 dla Organizacji Produkujących
  • Zgodności z przepisami EASA Part 145 dla Organizacji Obsługowych
  • Zgodności z przepisami Part CAO dla Organizacji Obsługowych
  • Cyberbezpieczeństwa
  • oraz inne

Nasi audytorzy są praktykami z wieloletnim stażem w pracy w wymagających branżach. Przeprowadzenie audytu przez wykwalifikowany zespół, pozwoli na lepsze doskonalenie i zwiększanie efektywności pracy w firmie. Dzięki audytowi zyskasz informacje w zakresie funkcjonowania poszczególnych procesów w firmie.

Audyt ISO 9001

System ISO 9001:2015 to zbiór różnorakich wytycznych, służących do opracowania konkretnych zasad i procedur, które pomogą dostarczać produkty i usługi, jak najlepiej odpowiadające na potrzeby klientów oraz będące zgodne z wymaganiami prawnymi. 

Jeśli masz już wdrożone ISO 9001:2015 to nasz audyt pomoże w świeżym spojrzeniu na firmę i jej procesy, jest to doskonała okazja do dalszego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością.

Jeśli nie masz wdrożonego ISO 9001:2015 a chcesz się dowiedzieć ile jeszcze pracy przed Tobą, to nasz audyt jest idealna okazją sprawdzenia się jak firma jest przygotowana na certyfikacje ISO 9001.

Audyt ISO 14001​

Przeprowadzenie audytu zgodności z ISO 14001 jest ważnym krokiem dla każdej firmy, która ceni sobie ochronę środowiska. Wiele procesów może mieć negatywny wpływ na naszą planetę, dlatego konieczne jest skupienie się na minimalizacji ich skutków. ISO 14001 zapewnia firmom ramy do zarządzania swoimi obowiązkami w zakresie ochrony środowiska i zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Audyt Bezpieczeństwa Informacji ISO 27001 i TISAX

Przeprowadzenie audytu zgodności z ISO 27001 jest kolejnym ważnym krokiem dla każdej firmy, która ceni sobie bezpieczeństwo informacji. W dzisiejszych czasach ochrona danych i informacji jest kluczowa dla sukcesu biznesowego i utrzymania zaufania klientów. ISO 27001 zapewnia firmom standard do zarządzania w zakresie bezpieczeństwa informacji i zmniejszenia ryzyka wycieku danych.

Jeśli działasz w branży motoryzacyjnej zapoznaj się z wymaganiami TISAX, są to specjalne wymagania opracowane przez ENX i wdrożone do branży przez VDA aby ustandaryzować bezpieczeństwo informacji w branży motoryzacyjnej.

Audyt ISO 45001​

Przeprowadzenie audytu zgodności z normą ISO 45001 to istotne działanie dla każdej firmy, która stawia na bezpieczeństwo w pracy. Wprowadzenie ISO 45001 pozwala na skuteczne zapobieganie wypadkom i zmniejszenie zagrożeń dla bezpieczeństwa, a także poprawę higieny pracy. Dzięki temu standardy rosną, a wizerunek firmy się poprawia. Ważne jest również to, że dobre warunki pracy wpływają na wydajność i efektywność działania, co pozwala uniknąć przestojów spowodowanych brakiem pracowników, a tym samym zwiększa zyski i prestiż przedsiębiorstwa.

Więcej informacji pod telefonem
mob. +48 502 704 605

Widzisz potrzebę zmian w Twojej firmie?

Chcesz poprawić jej funkcjonowanie i działać na rzecz jej rozwoju?
Pragniesz dzięki temu zyskać Klientów i zwiększyć zyski?
Wdrożenie poszczególnych systemów ISO jest skutecznym i sprawdzonym rozwiązaniem.

Poznaj naszą ofertę.
Zapraszamy do kontaktu!