Logo RnD.Aero

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą usługi doradczo-szkoleniowe w zakresie systemów ISO oraz innych norm dla branży lotniczej.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie dla lotnictwa, ale nie tylko, bowiem działamy także dla firm zajmujących się innymi gałęziami przemysłu. 

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2017 roku i od tego momentu prężnie się rozwijamy. Zaowocowało to powstaniem trzech działów:

  1. Dział doradztwa i szkoleń – funkcjonujący od momentu rozpoczęcia działalności i w ramach którego w sierpniu 2019 r. spółka wdrożyła certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.
  2. Dział oprogramowania – powstały pod koniec 2018 r., swoim zakresem działań obejmujący tworzenie oprogramowań do wspomagania zarządzania jakością w organizacjach . Tworzy go zespół wybitnych programistów.
  3. Oddział produkcji lotniczej – działający od września 2019 r., skupiony na produkcji elementów niestrukturalnych oraz wyposażenia do wnętrz samolotów pasażerskich wąsko i szerokokadłubowych.
Szkolenia Adozet

Naszą siłą jest doświadczenie i wiedza, które pozwalają skutecznie zwiększać efektywność i optymalizować procesy produkcyjne oraz świadczenie usług w każdej firmie. 

Wszystko to dzięki kadrze, którą tworzą wykwalifikowani specjaliści z sektora lotniczego i spraw zarządzania.

Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi ekspertami zewnętrznymi oraz firmami, aby zapewnić najlepszą obsługę.

Widzisz potrzebę zmian w Twojej firmie?

Chcesz poprawić jej funkcjonowanie i działać na rzecz jej rozwoju?
Pragniesz dzięki temu zyskać Klientów i zwiększyć zyski?
Wdrożenie poszczególnych systemów ISO jest skutecznym i sprawdzonym rozwiązaniem.

Poznaj naszą ofertę.
Zapraszamy do kontaktu!