Logo RnD.Aero

AdoZet 360

– automatyzacja zadań on-line

Nasze oprogramowanie AdoZet 360 to kompleksowe rozwiązanie dla firm poszukujących automatyzacji i efektywnego zarządzania produkcją, urlopami pracowniczymi, finansami, przepustkami i innymi procesami biznesowymi. Dzięki modelowi Software as a Service(SaaS), użytkownicy mają dostęp do aplikacji biznesowych przez Internet, co eliminuje potrzebę instalacji i utrzymania oprogramowania na własnych komputerach.

Nasze oprogramowanie AdoZet 360 w modelu SaaS to przyszłościowe rozwiązanie, które dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku, zapewniając jednocześnie ciągłość i bezpieczeństwo operacji biznesowych.

Poznaj nasze moduły​

Moduł Zarządzania Produkcją: Zoptymalizuj procesy produkcyjne dzięki zaawansowanym narzędziom do planowania, monitorowania i analizy. Nasz moduł umożliwia śledzenie postępu prac, zarządzanie zasobami oraz automatyzację zadań, co przekłada się na zwiększenie wydajności i redukcję kosztów.

Moduł Wyposażenie: Zbierz w jednym miejscu informacje o wykorzystywanym wyposażeniu, monitoruj stan i aktualnego użytkownika. Moduł pozwala zarządzać również wyposażeniem pomiarowym tak aby spełnić wymagania nie tylko normy ISO9001:2015 i klienta ale również lotniczej normy AS9100.

Moduły dla biura:

Moduł Analizy Biznesowej: Uprość zarządzanie finansami firmy dzięki naszemu modułowi finansowemu. Oferuje on funkcje księgowości, fakturowania, budżetowania oraz raportowania, które pomagają w efektywnym zarządzaniu przepływami pieniężnymi i podejmowaniu świadomych decyzji biznesowych.

Moduł Zarządzania Urlopami: Zarządzaj urlopami pracowniczymi w łatwy i przejrzysty sposób. System pozwala na szybkie tworzenie wniosków urlopowych, ich akceptację oraz monitorowanie dostępnych dni wolnych, co ułatwia planowanie i zapewnia zgodność z przepisami prawa pracy.

Moduł Rejestr Korespondencji to moduł do zarządzania korespondencją w firmie, który umożliwia efektywne prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dzięki temu programowi, użytkownicy mogą łatwo oznaczać przyjęcie dokumentów, śledzić ich obieg w organizacji, adresować koperty, drukować książki nadawcze oraz archiwizować dokumenty. 

Popraw bezpieczeństwo firmy:

Moduł ePrzepustka: Zapewnij bezpieczeństwo i kontrolę dostępu do obiektów firmy. Nasz system umożliwia zarządzanie i monitorowanie wejść i wyjść oraz generowanie raportów, co zwiększa kontrolę nad bezpieczeństwem w miejscu pracy.

wdrożenie normy ISO 27001 - Adozet

Korzyści z wdrożenia SaaS:

Zmniejszenie kosztów początkowych: Brak konieczności inwestycji w infrastrukturę, licencje i instalacje oprogramowania.
Elastyczność i skalowalność: Łatwe dostosowanie usług do bieżących potrzeb biznesowych.
Automatyczne aktualizacje: Model SaaS oferuje regularne aktualizacje i wsparcie techniczne.
Bezpieczeństwo danych: Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych dzięki zaawansowanym protokołom i regularnym kopiom zapasowym.

Widzisz potrzebę zmian w Twojej firmie?

Chcesz poprawić jej efektywność?
Pragniesz dzięki temu zyskać Klientów i zwiększyć zyski?
Wdrożenie systemu QMS  jest skutecznym i sprawdzonym rozwiązaniem na zwiększenie efektywności pracy działu Jakości.

Poznaj naszą ofertę.
Zapraszamy do kontaktu!