Szkolenia adozet z Akademii HR PARP

Szukasz szkolenia?

Mamy wybór kilkudziesięciu szkoleń, zapraszamy do kontaktu a zorganizujemy indywidualny program specjalnie dla Twojej firmy.

Kliknij tutaj

Program “Akademia HR PARP” został opracowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która wspiera przedsiębiorstwa w rozwoju kompetencji HR poprzez szkolenia i doradztwo. Dzięki autodiagnozie, firmy mogą określić swoje potrzeby i skorzystać z dofinansowania na usługi z Bazy Usług Rozwojowych. Program ten odpowiada na wyzwania demograficzne i rynkowe, umożliwiając firmom dostosowanie się do nowoczesnych trendów pracy. PARP wraz z ekspertami opracował obszary kompetencji w ramach których prowadzimy szkolenia i doradztwo dla całej gamy firm, od mikro aż po duże przedsiębiorstwa.

Szkolenia Adozet
  • Nawet 96 000 zł

    Wysokość dofinansowania na jednego Uczestnika/Uczestniczkę wynosi do 12 000,00 zł, co daje nawet 96 tyś zł dla dużych firm.

  • Nie tylko HR

    Projekt jest skierowany nie tylko do działów HR, ale też do pracowników i kandydatów na menadżerów, kierowników oraz personel kadr oraz właścicieli.

  • Wkład własny

    Wkład własny to nie tylko 20% kosztów usługi. Możesz uzyskać dotacje nawet 100% usługi, wnosząc wkład własny jako wygrodzenia pracowników.

Diagnoza

Pierwszym krokiem jest wypełnienie autodiagnozy. Pozwoli ona na określenie potrzeb firmy w zakresie podniesienia wiedzy i kompetencji HR.

Zgłoszenie

Kolejnym krokiem jest zgłoszenie się do nas celem zbadania potrzeb i dobrania programu szkoleniowo-doradczego.

Rejestracja

Trzecim krokiem jest rejestracja w BUR firmy i pracowników, których chcemy skierować na szkolenia.

Dokumentacja

Czwartym jest przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia udziału w Akademii HR oraz zgłoszenie udziału.

Szkolenia

Piątym krokiem jest realizacja szkoleń na podstawie diagnozy potrzeb rozwojowych w zakresie HR.

Rozliczenie

Ostatnim krokiem jest rozliczenie dofinansowania.